Ekonomi

Özsüt’ün yatırımcı dostu markası “BONTON” büyüyor!

Tam 85 yıldır değişmeyen lezzetiyle damak tadına uygun eserler yaratan Türkiye’nin markası Özsüt, geçtiğimiz yıl lansmanını yaptığı yatırımcı dostu markası BONTON Özsüt ile büyüyor. İstanbul’da Mecidiyeköy, Şişli, Yenikapı ve Ayazağa metro istasyonlarında bir yıldır hizmet veren BONTON, Bursa’da yeni şubesini açtı.

Özsüt’ün lezzet kalitesi ve güven veren imajıyla hayata geçirdiği yatırımcı dostu markası BONTON Özsüt, Anadolu’ya yayılıyor. İlk olarak geçtiğimiz yıl İstanbul’da Mecidiyeköy, Şişli, Yenikapı ve Ayazağa metro istasyonlarında büfe olarak hizmet vermeye başlayan BONTON, Bursa’nın Osmangazi ilçesinin yeni durağı oldu. BONTON Bursa, İstanbul’daki büfelerin aksine 80 metrekare açık, 20 metrekare kapalı alanında misafirlerini ağırlayabiliyor.

Yatırımcı adaylarına büyük fırsatlar yaratmak

Günlük hayatın temposunda Özsüt lezzetlerine hızlı ve pratik erişim sağlayan BONTON, küçük metrekare alanı ve daha az işçi ihtiyacı ile tamamen yatırımcı dostu bir marka olarak konumlanıyor. .Pratik tüketimi ve özel lezzetleri ile al götür konsepti ile daha fazla kişiye çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilen BONTON, düşük yatırım maliyeti ile yatırımcısına yüksek karlılık sunmaktadır.  

Pratik bir şekilde tüketilebilecek çok çeşitli lezzetler

Özsüt’ün börek, poğaça, simit, börek, küçük pizza, sandviç, kurabiye, pasta, börek ve tatlı gibi pratik tüketilebilir ve göz alıcı lezzetlerinin bulunduğu BONTON’s’ta barista kahve ve içecek servisi de yapıyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu